مهر پرواز
وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،نوروز97
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 40
ديروز : 53
افراد آنلاين : 1
همه : 15254
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

استان لارناكا يكي از استان هاي قبرس به شمار مي رود و شهر لارناكا نيز در اين استان قرار گرفته است. اين شهر، در سواحل زيباي مديترانه ساخته شده است كه اين امر باعث شده تا آب و هواي بسيار خوبي داشته باشد. اين شهر زيبا با آب و هواي عالي و جاذبه هاي گوناگون گردشگري مقصد عالي جهت استراحت و تفريح و توريستي براي مسافران خارجي به شمار مي رود. گرماي بسيار زياد تابستان در لارناكا، نتوانسته مانع حجوم گردشگران و توريست ها در اين شهر شود. 
كساني كه براي اولين بار به اين شهر مي آيند و يا حتي كساني كه براي چندمين بار به اين منطقه سفر مي كنند، هرباره غرق در طبيعت بي نظير و آرامش و نيز فلامينگوهايي مي شوند كه در لا به لاي درختان سواحل فوق العاده، مي چرخند و قدم مي زنند. البته اين نكته را نبايد فراموش كرد كه مهمان نوازي و رفتار بسيار خوب مردم قبرس نيز در جذب توريست بي تأثير نبوده است. 
در زمان هاي دور و گذشته، لارنا را به نام كيشون (Kition) و سيتيوم (Citium) نيز مي شناختند كه البته سيتيوم همان كيشون است البته در زبان لاتين. در انجيل كلمه كيتيم (Kittim) به كار رفته، به اين علت بعضي ها سيتيوم را مشتق اين واژه مي دانند. در انجيل، كيتيم با قبرس، يوناني، يهودي و رومي مترادف شده است. 
زبان مردم قبرس دو زبان يوناني و تركي مي باشد كه در لارناكا نيز اين دو، زبان هاي رسمي به شمار مي روند. مردم لارناكا و قبرس، از يورو به عنوان پول رايج استفاده مي كنند. زمان لارناكا به دليل موقعيت جغرافيايي، يك ساعت و نيم از تهران جلوتر مي باشد. 
از سال 1975 تا به امروز، اقتصاد لارناكا رشد چشمگيري داشته است. اين رشد به دليل توجه بيشتر و خاص تر به بنادر و به تبع مبادلات تجاري بيشتر و وسيع تر بوده است. با افتتاح و بهره برداري از فرودگاه بين المللي لارناكا، سفر گردشگران به اين شهر بسيار آسان تر شد و از اين رو صنعت گردشگري نيز رشد بسياري پيدا كرد. جدا از صنعت گردشگري، پالايشگاه هاي نفتي نيز در اقتصاد، تأثير مثبتي داشته اند. لارناكا در صنعت كشاورزي هم فعاليت چشمگيري دارد كه اين امر نيز در اقتصاد شهر كمك شاياني مي كند. با تمام اين اوصاف و با توجه به تمامي اين امور، در حال حاضر، بيشتر درآمد لارناكا از صنعت گردشگري و توريستي تأمين مي شود. 
لارناكا از نظر بهداشتي نيز موقعيت تقريباً مناسبي دارد، به طور مثال خدمات اورژانس رايگان به گردشگران. چنانچه در تور ارزان قيمت قبرس، دچار سانحه و تصادف شويد، فوراً به بيمارستان دولتي انتقال داده مي شويد. خدمات درماني در لارناكا، هزينه بسياري دارد، وليكن بيمه هايي كه به متقاضيان ارائه مي شوند، اين هزينه ها را تا حد بسيار زيادي كاهش مي دهد. قابل ذكر است كه بيشترين مشكل جدي كه براي گردشگران در لارناكا پيش مي آيد، گرمازدگي است كه توصيه مي شود هميشه آب همراهتان داشته باشيد. 
لارناكا، شهري ساحلي است كه از نظر آب و هوايي بسيار شبيه به شهرهاي جنوبي تركيه مي باشد كه داراي آب و هواي مديترانه ايست. شهر لارناكا، نيمه خشك مي باشد و ميزان بارش باران در آن به صورت سالانه كم و ناچيز است و به اين دليل است كه تابستان هاي اين شهر، بسيار گرم و سوزان است. فصل بهار در شهر لارناكا معتدل  است و البته شرجي، و هوا سريع به گرمي مي رود و تابستان شروع مي شود. تابستان هاي لارناكا، همانطور كه گفتيم، گرم و خشك است و ظهر دماي هوا به 41 درجه سانتيگراد مي رسد. پاييز، از نظر گردشگري بهترين فصل براي سفر به لارناكا مي باشد، چرا كه آفتاب سوزان، قدرت خود را از دست مي دهد و باد و نسيم خنك و دلنشين شروع به وزيدن مي كنند. زمستان در لارناكا خشك مي باشد. اين شهر در زمستان به ندرت سفيدپوش مي شود، وليكن هراز چند گاهي بارش باران را مشاهده مي كنيد. در اين فصل زيبا به دليل اينكه آب شورتر از فصول ديگر مي شود، مي توانيم فلامينگوهاي بيشتري را مشاهده نماييم. 
قبرس شهرهاي گوناگوني دارد، وليكن يكي از زيباترين و بهترين آنها لارناكا مي باشد. زيبايي هاي مثال زدني و بي نظير و عالي اين شهر شگفت آور مقصدي بسيار عالي براي تفريح و گردش و استراحت پديد آورده اند.
براي رزرو تور قبرس و يا اطلاعات بيشتر از قبرس شمالي مي توانيد به وبسايت آژانس مسافرتي مهرپرواز مراجعه نماييد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۳ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۰۷:۵۴ ] [ admin ]

تپه كوريون در فاصله 18 كيلومتري ساحل ليماسول و همچنين در 4 كيلومتري روستاي اپيسكوپي (Episkopi) در ليماسول قرار گرفته است. اطلاعات و شواهد ابتدايي نشان از آن دارد كه دوران زندگي در اين منطقه مربوط به زمان 3900سال الي 5500سال قبل از ميلاد مسيح و يا به اصطلاح مربوط به دوران "نوسنگي" بوده است. اين در حالي است كه كشفيات تازه تر و دقيق تر از بقاياي اين شهر و آگورا و ديگر سازه ها و بازماندگان، نشان از آن دارد كه دوران زندگي در اين منطقه مربوط به اواسط و يا حتي اواخر دوره برنز بوده است. در كتب قديمي آمده كه شهر باستاني كوريون توسط آرگيوز (Argives) در قرن 12 قبل از ميلاد مسيح تأسيس شده است. اين شكل گيري تمدن و آمدن انسان ها به اين مكان، شايد به دليل تمدن ميسني بوده باشد كه باعث شده است، جمعيت به شرق روانه شوند. 
حفاري اصولي و حرفه اي در اين شهر باستاني از سال 1933 به دست موزه "پنسيلوانيا" بر روي بقاياي شهر آغاز شد و تا زمان جنگ جهاني هم ادامه پيدا كرد. در طول جنگ حفاري و كشف در اين شهر باستاني، متوقف شد و بعد از تمام شدن جنگ، از سر گرفته شد. حفاري در شهر كوريون به دست موزه تا سال 1954 ادامه پيدا كرد. پس از آن در سال هاي 1974 الي 1979 يك سازمان آمريكايي مطالعه و حفاري در اين منطقه را آغاز مي كند. همزمان با سازمان آمريكايي يعني حدوداً از 1975 الي 1998، يكي از متوليان كشف و نگهداري از آثار باستاني قبرس، نيز شروع به جستجو و كشفيات در شهر باستاني كوريون مي نمايد. آنها در كنار هم توانستند خانه گلادياتورها، آگورا، قصر سلطنتي و كليساي كوچكي در كنار استاديوم را حفاري كنند و از زير خاك بيرون بكشند. قابل ذكر است كه اين سازمان علاوه بر وظيفه اي كه براي حفاري كشفيات داشته، وقت و تمركز بسيار خاصي بر روي مديريت، حفظ و تبليغ و توسعه آثار باستاني شهر كوريون نيز داشته است كه در رابطه با توسعه و حفظ اين شهر باستاني بسيار زيبا و با قدمت، قدم هاي خوب و موثري برداشته است.
مهمترين آثار تاريخي كه در شهر باستاني هستند، عبارتند از:
آگورا، در ابتداي قرن سوم بعد از ميلاد مسيح، بنا شده است و برخي از قسمت هاي آن در اوايل دوره مسيحيت به بنا، افزوده شد اند. آگورا توسط ايوان هايي كه داراي ستون هاي مرمري بوده اند، از دو طرف محاصره شده است. حمام عمومي شهر و نيز آب انباري كه آب شهر را تامين مي كرده است هم در قسمت شمال غربي آگورا قرار گرفته اند.
خانه آشيل، تنها بخش اين منطقه است كه در انتهايي ترين قسمت شمال غربي كوريون نزديك به جاده قديم ليماسول- پافوس واقع شده است. اين خانه ويلايي كه در نيمه اول قرن چهارم بعد از ميلاد مسيح درست شده است، داراي اتاق هاي بسياري است و كفپوش تمام بخش ها از موزائيك مي باشد. جذاب ترين و بهترين قسمت اين خانه، موزائيك هايي است كه "داستان محبوب آشيل" از ديد هومر در كتاب "اديسه" را به تصوير مي كشد. 
خانه گلادياتور، در نيمه دوم قرن سوم بعد از ميلاد مسيح تأسيس شده است و در قسمت شرقي خانه آشيل قرار گرفته است. اين خانه داراي يك حياط مركزي با 4راهرو و تعدادي اتاق مي باشد كه همگي به حياط مركزي راه دارند. موزائيك كاري كف خانه به خصوص در قسمت شرقي و جنوبي آن، بسيار ديدني است و به طرز بسيار خاصي كار شده اند. 
آمفي تئاتر، كه در قرن دوم قبل از ميلاد مسيح بنا شده است، طي اتفاقاتي كه براي اين بنا پيش آمده بسيار عوض شده است و تحت تأثير اين اتفاقات تغييراتي داشته است و آن چيزي كه امروزه مشاهده مي كنيم، به قرن دوم و سوم بعد از ميلاد مسيح بازمي گردد. 
حمام و اتاق ها، مجموعه اي از حمام هاي عمومي و اتاق ها در جنوب شرقي كوريون ساخته شده اند. اين مجموعه كه داراي تعداد بسياري اتاق و حمام و نيز دو حياط مي باشد، اقامتگاه يكي از ثروتمندان اين منطقه بوده است كه در اواخر قرن چهارم و ابتداي قرن پنجم ميلادي ساخته شده است. 
هزينه ورود به شهر باستاني كوريون برابر 4.5 يورو
در اين شهر قديمي براي افراد معلول امكاناتي فراهم آمده است كه به راحتي بتوانند از تمام تقاط شهر بتوانند ديدن نمايند. 
براي رفاه حال مسافران و گردشگران تور قبرس شمالي، پاركينگ و نيز اتاق هاي استراحت تعبيه شده است. 
ساعت كار شهر كوريون: در روزهاي سرد و گرم سال، ساعت كار اين منطقه متعير خواهد بود، به عبارتي دو فصل گردشگري دارد. ساعت كاري در فصل هاي سرد سال: دوشنبه تا يكشنبه از ساعت 05:15 الي 17:15 و نيز در فصل هاي گرم سال  دوشنبه تا يكشنبه 08:15 الي 19:45 مي باشد.

جهت اطلاعات بيشتر از شرايط و قيمت ها مي توانيد با همكاران ما در آژانس مسافرتي مهرپرواز در ارتباط باشيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۳ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۰۳:۴۲ ] [ admin ]

مركز خريد مركاتور (Mercartor) يكي از زير مجموعه هاي فروشگاه هاي مركارتور است كه در بلگراد نو قرار دارد . شما مي توانيد در اين منطقه بعد از ديدن از جاذبه هاي گردشگري بلگراد نو , به اين فروشگاه آمده و خريد بسيار خوبي داشته باشيد . براي مسافراني كه با تور لحظه آخري صربستان به اين شهر تاريخي و ديدني سفر مي كنند , اين فروشگاه يك انتخاب فوق العاده و بسيار عالي براي خريد است . اين فروشگاه در سال 2002 در منطقه بلگراد نو افتتاح شده است . 
اين مجموعه داراي 74 فروشگاه و يك هايپر ماركت مي باشد و هر آنچه كه مورد نيازتان باشد را مي توانيد در اين مكان پيدا كنيد .


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۳ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۵۴:۵۳ ] [ admin ]

مركز خريد زيرا سنتر (Zira Center) شامل چهار قسمت : مركز خريد , هتل زيرا سنتر , سوپر ماركت , بخش اداري مي باشد . هتل زيرا سنتر , يكي از بهترين هتل هاي بلگراد است كه در اين مجموعه مي باشد كه مسافران مي توانند از فروشگاه ها و سوپر ماركت به راحتي خريد كنند و در مركز خريد گشت و گذار كنند . اين مجموعه كه يكي از مناطق تفريحي بلگراد به شمار مي رود , داراي همه جور امكانات تفريحي و سرگرمي و مراكز خريد به وسعت 7000 متر مربع است . 
پاركينگ اين مجموعه گنجايش 450 ماشين را دارد . ساعت كار مركز خريد زيرا سنتر از دوشنبه تا شنبه ساعت 09:00 الي 21:00 و يكشنبه 09:00 الي 19:00 مي باشد .

جهت اطلاعات بيشتر در مورد تور ارزان قيمت صربستان با همكاران ما در ارتباط باشيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۳ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۴۹:۵۲ ] [ admin ]

مركز خريد دلتا سيتي (Delta City) يكي ديگر از مراكز خريد بزرگ و مدرن شهر بلگراد است كه يكي از مناطق ديدني بلگرادنيز محسوب مي شود . تفاوت بزرگي كه بين اين مركز خريد با مركز خريد Usce وجود دارد , اين است كه در اين مجموعه خبري از برندهاي بسيار مشهور و معروف جهاني همانند : كاوالي , هوگو باس , آرماني , پرادا و يا گوچي نيست . 
اين مجموعه نيز براي سرگرم شدن كودكان امكانات بسيار خوبي دارد كه ديگر والدين نگران كودكان و تفريحات آنها نباشند و بتوانند با خيال راحت به خريد و گشت و گذار بپردازند .

جهت اطلاع از قيمت تور صربستان، مي توانيد با همكاران ما در آژانس مسافرتي مهرپرواز در تماس باشيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۳ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۴۴:۴۶ ] [ admin ]

مركز خريد Usce , يكي از بزرگترين مراكز خريد بلگراد است كه مدرن ترين مركز تجاري و تفريحي اين شهر مي باشد كه از اين رو , يكي از مناطق تفريحي بلگراد نيز محسوب مي شود . اين مجموعه بزرگ و زيبا , شامل : 150 فروشگاه , مجموعه سينمايي , سالن بولينگ , تعداد بسياري رستوران و نيز كافه مي باشد . مجموعه تجاري Usce در تقاطع و چهارراهي بين بلگراد نو و شهر قديمي بلگراد واقع شده است . چنانچه د ريكي از هتل هاي بلگراد كه در نزديكي اين مركز خريد واقع است , اقامت داريد كه آمد و رفت برايتان بسيار راحت است , اما اگر مسافت محل اقامت شما با اين مجموعه زياد است , براي يكبار هم كه شده به اين مركز خريد سر بزنيد چرا كه مي توانيد در اين مجموعه تجربه اي فراموش نشدني و به ياد ماندني را براي خود رقم بزنيد . 
اگر تمايل به خريد پوشاك برند و مارك دار و بسيار با كيفيت هستيد , فروشگاه هاي اين مركز خريد مي توانند بهترين مكان براي خريد شما باشند . براي سرگرم كردن كودكان نيز امكانات زيادي در اين مجموعه در نظر گرفته شده است . بنابر اين , شما مي توانيد به راحتي و با خيال آسوده چند ساعتي را به همراه خانواده در مركز خريد Usce , به خريد و تفريح و گشت و گذار بپردازيد .


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۳ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۳۸:۱۱ ] [ admin ]

بازارچه هاي محلي , محل هايي هستند كه مي توانيد زندگي و فرهنگ مردم بالكان را از نزديك ببينيد و با آنها آشنا شويد . اين بازارچه ها غلاوه بر منطقه اي براي خريد , يك مكان توريستي بلگراد نيز به شمار مي رود . اگر مسافر  تور لحظه آخري بلگراد هستيد , مي توانيد هر آنچه كه لازم داريد را از اين بازارچه خريداري نماييد . در اين بازارچه ها علاوه بر مواد غذايي هاي تازه مثل ميوه جات و سبزيجات , مي توانيد انواع لباس , لوازم منزل و هر آنچه را كه مورد نيازتان است را بيابيد . بازارچه هاي بلگراد به دليل وجود مواد تازه يعني ميوه و سبزيجات بسيار زيبا و تماشايي به نظر مي رسند .


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۳ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۳۰:۲۷ ] [ admin ]

بلوار كرالجا الكساندرا (Kralja Aleksandra) يكي از مشهور ترين و بهترين مناطق خريد و نيز يكي از مناطق ديدني بلگرادمي باشد . اين خيابان معروف و شناخته شده در فصل تابستان بسيار شلوغ و پر رفت و آمد مي شود . خيابان كرالجا الكساندرا , طولاني ترين خيابان اين شهر زيبا است كه امروزه به بلوار تبديل شده است . براي بسياري از مسافران تور صربستان , اين منطقه جايي تفريحي , ديدني و مخصوص گشت و گذار است كه برايشان جالب بوده و از اين خيابان و يا بلوار زيبا و قديمي بسيار لذت برده اند . 
در خيابان كرالجا الكساندرا به راحتي مي توانيد محصولات متنوع و گوناگون وارد شده از چين و تركيه را خريداري كنيد . اگر به دنبال خريد اجناس برند و مارك دار هستيد , از اين خيابان نمي توانيد خريد كنيد , اجناس برند در اين منطقه پيدا نمي شود . در فروشگاه هاي اين خيابان طولاني , مي توانيد لباس هايي با قيمت هاي مناسب و با كيفيت عالي پيدا كنيد و از خريد خود نهايت لذت را ببريد .


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۳ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۲۳:۴۲ ] [ admin ]

ميكسر هاوس در منطقه معروف و مشهور ساوامالا (Savamal) ، يكي از مناطق مورد توجه بازديد كنندگان است و جزو مكان هاي گردشگري صربستان مي باشد , و داراي كاربرد هاي گوناگوني است . از جمله كاربرد هاي ميكسر هاوس مي‌ توان به كارگاه ، بوتيك و برگزاري اكثر رويداد هاي تفريحي و كنسرت‌ ها اشاره كرد. ميكسر هاوس يكي از جاذبه‌ هاي بلگراد است كه حتما بايد از آن ديدن كنيد , حتي شده يكي از انواع مختلف تور ارزان قيمت صربستان را انتخاب كنيد و براي چند روز كوتاه هم كه شده از اين شهر و يا كشور تاريخي و بسيار زيبا ديدن نماييد .


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۳ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۱۸:۳۵ ] [ admin ]

ميدان جمهوري يكي از معروف‌ ترين ميدان‌ هاي بلگراد است كه به خاطر يادبود شاهزاده ميهايلو (Prince Mihailo) ، موزه ملي و تئاتر ملي ، معماري بي‌نظير ، كافه‌ها و رستوران‌ هايش به يكي از جاذبه‌هاي شهر بلگراد تبديل شده است . چنانچه در يكي از هتل هاي نزديك و در اين منطقه اقامت داشته باشيد , به طور حتم اين ميدان و مجسمه يادبود آن را بارها ديده ايد , چنانچه محل اقامت شما با اين منطقه فاصله دارد , پيشنهاد مي كنيم حتما از اين محل و اين ميدان ديدن نماييد و از تاريخچه آن مطلع شويد . مي توانيد براي اطلاع از هتل هاي بلگراد و يا تورهاي ارزان صربستان به صفحه مربوطه در سايت مراجعه نماييد .


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۳ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۰۷:۵۳ ] [ admin ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب
تشریفات مجالس
تشریفات عروسی
www.tashrifatsabour.com

دیوارپوش پی وی سی
دیوارپوش PVC
www.azaran.com

کاشت مو sut
هزینه کاشت مو sut
www.clinichairtransplantation.com

قیمت تور استانبول
تور لحظه آخری استانبول
www.alefbatour.com

تور لحظه آخری آنتالیا
آفر تور آنتالیا
www.mehrparvaz.com

دستگاه برش لیزری
قیمت دستگاه لیزر
http://www.personageco.com

طراحی سایت
طراحی سایت اختصاصی
www.papgroup.ir

<
رفع بوی بد فاضلاب
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

شرکت غرفه سازی نمایشگاهی
شرکت غرفه سازی رایکا سازان
www.raykasazan.com

برگزاری تشریفات عروسی
تشریفات مجالس ثمین
www.tashrifatsamin.com

عینک طبی
قیمت انواع فریم عینک طبی
www.maadrac.com

قطعات پله برقی
پله برقی فوجی
www.fuji-lift.com

قیمت مبلمان اداری
قیمت مبلمان اداری محیط آرا
www.mohitara.com

Iran Hotel
Best Hotels in iran
www.ferdowsihotel.com

تشریفات مجالس عروسی
تشریفات مجالس شمال تهران
www.maghsoudloocatering.com

جلوگیری از پیری پوست
راههای جلوگیری از چروک صورت
www.thalgoparis.com

مبلمان اداری
قیمت مبلمان اداری فضاگویا
www.fazagooya.com

جراحی بینی گوشتی
عمل جراحی بینی
www.iran-plasticsurgery.ir

تشریفات عروسی
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com/

قیمت آتلیه کودک
تعرفه عکاسی کودک
www.bridalphotographystudio.com

قیمت مبلمان اداری
صندلی اداری ارزان
www.afn-furniture.com/

عطر مردانه
فروش بهترين خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس کنکور
آموزشگاه کنکور راه اندیشه
www.raheandisheh.ir

کاغذ دیواری خارجی
فروشگاه اینترنتی پارسیان آذین زند
www.azinzand.com

تور هند
تور لحظه آخری هند
www.asemanabi.net

قيمت گوسفند زنده
مراكز عرضه گوسفند زنده
www.alivesheep.com

تشریفات عروسی
خدمات مجالس الهه ناز
www.tashrifatelahenaz.com

غرفه سازی
شرکت غرفه سازی نمایشگاهی
www.rayka.design

افزودنی های بتن
کلینیک بتن ایران
www.clinicbeton.ir

برگزاری تشریفات عروسی
بهترین برگزار کننده تشریفات عروسی
www.tashrifataroos.com/

طراحی سایت وبهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / دستگاه برش لیزر / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید , دانلود نرم افزار اندروید / طراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا